O firme

Tomáš Jambor, majiteľ

 
Naša pohrebná služba pôsobí na trhu  od roku 2013. Od začiatku založenia pohrebnej služby sa snažíme správať a vykonávať našu prácu maximálne úctivo a profesionálne. To posledné čo môžete spraviť pre Vášho blízkeho, na poslednej ceste, je nás kontaktovať, pretože v okrese v ktorom pôsobíme zaručujeme najlepšie pohrebné služby. Budeme radi, ak sa rozhodnete práve pre nás.

 

Tomáš Jambor

 

Prečo práve pohrebníctvo?

Veľa ľudí sa ma pýta, ,,Ako môžte robiť túto robotu?" Nebojíte sa?" 

Moja odpoveď znie: ,,Moja práca je pre mňa viac než práca, je to moje životné poslanie. Nie, nebojím sa. Mŕtvych sa netreba báť. Treba sa báť živých."

Už ako malý chlapec, som starým rodičom na záhrade vykopával jamy. Smiali sa mi, že zo mňa bude hrobár. A áno, bol to môj sen, ktorý si plním. Keby ste sa teraz opýtali môjho syna , čím chce byť, keď bude veľký, odpovie Vám...,,Chcem byť hrobár, ako tatino!"..

 

 

Vždy máte právo si vybrať!

 
Každý človek má právo slobodného výberu. To platí aj  pri výbere pohrebných služieb. Nie je novinkou, že v ťažkej situácií, pri strate svojho blízkeho ste vďačný za každú radu.  V momente, keď neviete, na koho sa obrátiť s vybavovaním pohrebných záležitostí. Treba si však dať pozor na nekalé praktiky mnohých obhliadajúcich lekárov, nemocníc, sociálnych zariadení, kde sa vám snažia nanútiť služby konkrétnej pohrebnej služby. Ich úmyslom nieje pomôcť Vám, ale prilepšiť sebe. Preto si radšej dobre premyslite, komu zveríte Vášho blízkeho.

 

 

Kde pôsobíme?

Celý okres Nové Mesto nad Váhom
Nové Mesto nad Váhom
Považany
Potvorice
Brunovce
Horná Streda
Pobedím
Podolie
Častkovce
Kočovce
Nová Ves nad Váhom
Hôrka nad Váhom
Hrádok
Lúka
Modrová
Dolné Sŕnie
Moravské Lieskové
Trenčianske Bohuslavice
Bošáca
Zemianske Podhradie
Nová Bošáca